 鲜花( 1)  鸡蛋( 0)
|

楼主 |
发表于 2012-2-20 10:44
|
显示全部楼层
qiaohe 发表于 2012-2-19 22:02 
/ f, D& c# Z4 n6 [5 E$ o0 |How much can you save?
+ H" J, c' y% @: O8 t5 E' l8 e2 t7 b) YIt depends. We can get $25 per person, should we have more than 4 people. I guess, the more people involved, the cheaper it will be. :-)
* _& Y# X% w8 L' i& ]
9 a2 ~* H6 k8 ~% QHowever, I heard of a much better quote as cheap as $15. Not sure if there is any catch. And will check it out on Tuesday. ; {7 ~* ?, V- d8 k& W
" k/ o. Y& r+ D* F
Much appreciated if you can recommend a better one. Thanks.- C2 Y* Q3 [' i5 i% F8 }" F4 n m
|
|