这是4月份我替朋友买的时候给的价格。我自己是在3月份买的。5年和6年的已经卖完了。 * C1 `1 Z1 y1 H' m2 N6 A* {1 u0 ?( c; g% `5 ^! t
Following are our prices per pound: 1 q. s# H' p5 k$ V6 I7 R $ {! s3 C4 T7 U# Q" @- E1 G: o
Ø 3-year old ginseng $32.50 , n# v8 Y9 v+ f/ h
Ø 4-year old ginseng $40# ^% p' ~" }( z2 x- d% ?# M& K
Ø Ginseng root hairs $20 * C; }& L0 \) O( i' S8 w" b4 c
Ø 4-year slightly imperfect $26 (small but good quality)4 d: Z) J# f# W2 b% Z
Ø Ginseng powder $408 L; l2 E4 H1 }. O
: V( I* P$ D: G/ @0 E! Z" N! @: jWe have 3 spring specials - BUY 10 POUNDS AND SAVE…….; w" \- c2 U7 m9 f* E
10 pounds of 3 year old ginseng $300! e. f4 N2 Q1 y `$ h& f" ?( L
10 pounds of powder $300 $ [+ y. H- F/ k# J10 pounds of slightly imperfect 4-year old ginseng $230 - I. t" Y! s/ g, c/ m" s- h
: |8 z9 S3 h; `2 D
If 5 or more pounds of ginseng are ordered at one time, we will provide one pound of ginseng root hairs for free.