 鲜花( 26)  鸡蛋( 0)
|
这是4月份我替朋友买的时候给的价格。我自己是在3月份买的。5年和6年的已经卖完了。$ C- D" G$ A, Z5 ~' z3 d
* Y! [* s- v% D3 a0 v Following are our prices per pound:/ {* y0 f9 E5 f6 G0 B8 b& H
. S5 u W& z# _
Ø 3-year old ginseng $32.50
9 ]& d- N5 n) C l/ U( G' x& f5 S; kØ 4-year old ginseng $40$ ?; V& A3 }/ u$ G+ u& X- w
Ø Ginseng root hairs $20
* ?, u+ B: a% e" BØ 4-year slightly imperfect $26 (small but good quality)
2 w& J/ `4 ~7 r( \" NØ Ginseng powder $40
, S) Y5 } b9 p- t1 B0 p2 J- k
4 U& Q& C/ ~1 f) E, EWe have 3 spring specials - BUY 10 POUNDS AND SAVE…….' R$ J/ ]7 f& q. ] Y
10 pounds of 3 year old ginseng $300
7 P5 A6 e( i# O) z# H, P10 pounds of powder $3006 K7 @3 Q% _/ }) S8 M
10 pounds of slightly imperfect 4-year old ginseng $230
$ k. B! V& K! L* j* K j
* I, _2 l% p+ N( q/ N" l" [& B; xIf 5 or more pounds of ginseng are ordered at one time, we will provide one pound of ginseng root hairs for free. |
|