这是4月份我替朋友买的时候给的价格。我自己是在3月份买的。5年和6年的已经卖完了。5 d) a- ^/ V- p$ J. T
% ^2 F+ f9 j2 R# p Following are our prices per pound: l: u' F( a, {$ T2 s& _6 n
. g1 q# X* ?) J/ c6 J4 F. i
Ø 3-year old ginseng $32.50 * c% C# [# u, C9 aØ 4-year old ginseng $40; m$ q2 d5 E+ I! q7 L
Ø Ginseng root hairs $20 * L9 y& M6 @( e! e
Ø 4-year slightly imperfect $26 (small but good quality)# n. U0 J' r+ l. G& K$ O1 q
Ø Ginseng powder $40+ l7 k7 ^* ^# u# S
- l0 t& }7 [$ j& w. V0 s1 p$ mWe have 3 spring specials - BUY 10 POUNDS AND SAVE…….( ^! E/ f% @( U& d
10 pounds of 3 year old ginseng $300 0 M. F1 f6 D' D10 pounds of powder $300 . f7 }3 \; U0 K" n; x10 pounds of slightly imperfect 4-year old ginseng $230 7 z5 n: d: R4 E3 V# h- e 5 M) `% Z+ a5 E' i& h
If 5 or more pounds of ginseng are ordered at one time, we will provide one pound of ginseng root hairs for free.
这是4月份我替朋友买的时候给的价格。我自己是在3月份买的。5年和6年的已经卖完了。 8 h$ A! [; i4 z1 s& l o {6 X% t " v+ {1 R, |" Y Following are our prices per pound:( ?" `3 b" V) f: Y. c4 M2 x0 r; Q% Y- O